אודותינו

אודות חברת 100Men אימון להצלחההחברה המובילה לאימון ופיתוח עסקי ואירגוני

חברת 100Men-אימון להצלחה  הוקמה בשנת 2009 במטרה להוביל ולהצעיד כל עסק או ארגון לעבר ההצלחה, השגת יעדים, מטרות והתפתחות אישית וארגונית.

התפיסה המובילה אותנו היא כי בכל אדם או ארגון גלום פוטנציאל בדמות כישורים, חוזקות עוצמות ויכולות – רק צריך להוציא אותם מהכוח אל הפועל, לתת את הכלים המתאימים, להסיר מחסומים ובכך לאפשר את פריצת הדרך המיוחלת.

הכלים אותם אנו מעניקים לקוחים מעולם האימון, ומטרתם מיקוד בתוצאות אותם מעוניינים להשיג.הכלים הינם יעילים, מעשיים וקלים ליישום ומהווים נקודת מוצא להשגת המטרות הרצויות, תוך יצירת פריצת דרך משמעותית. הכלים מתאימים ומותאמים למגוון רחב של אוכלוסיות נורמטיביות ואוכלוסיות עם צרכים מיוחדים.

יש לנו ניסיון רב מהשטח בניהול , פיתוח תוצרי הדרכה, אימון, הובלה ליווי והטמעת תהליכים קבוצתיים. אנחנו יכולים להתאים עבורכם באופן מדויק את המוצרים והשירותים תוך למידה של מאפייני האוכלוסייה וצרכיה.

אנחנו לא עוזבים עד שהתוצאות והמטרות מושגות!

בזה אנו מומחים, תשאלו את הלקוחות שלנו >>>  לחצו למעבר לדף הלקוחות והפרוייקטים

אנו נאמן אתכם בעזרת כלים מותאים ויעילים !

  • לבחור
  • לעשות
  • להצליח
אנו ב 100Men מחוייבים להצלחה שלכם! מחוייבים לתוצאות על כל שרותינו ומוצרינו ! 
100% מחויבות להצלחה שלך! זו אינה סיסמה, זו דרך הפעולה שלנו. צרו קשר כדי לשמוע כיצד
 
 
שלושת התחומים העיקריים בהם אנו עוסקים:
 

יעוץ ופיתוח עסקי ואירגוני

יעוץ ופיתוח הם תהליכים קטנים כגדולים המתהווים בתוך הארגון או העסק, ואינם בהכרח חוצי ארגון או מחוללי מהפיכות כלל חברה.

מטרת תהליך היעוץ והפיתוח היא יצירת כלים להגשמת ויצירת החזון של העסק, מחלקה, יחידה או כלל הארגון, אז הושיטו יד ועשו כל מה שנדרש כדי להפוך את החזון למציאות.

תהליכי יעוץ ופיתוח עסקי ואירגוני הם בסופו של דבר, מה שאתם רוצים שהעסק או הארגון שלכם יהיה!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מגוון הסדנאות והקורסים שלנו

עולם ההנחייה וההדרכה, הינו עולם מרתק! כלים נפלאים אלו, ביכולתם לחולל פלאים בארגון ובעסק אם עושים בהם שימוש נכון. 100Men מובילה ביכולת הפקת התמורה המרבית מכלים אלו!

מטרת תהליכי הנחייה או הדרכה היא להקנות ידע מקצועי ו /או התנהגותי, לימוד והדרכת כלים להגשמת ויצירת החזון של העסק, שינון וריענון נהלים, ידע מקצועי, שיטות עבודה ועוד. כל זאת במטרה להחזיר או ליצור בארגון או העסק את הקצב הנכון לצמיחה וכיבוש היעדים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אימון, הטמעה ובקרת תהליכים

עולם העסקים משתנה במהירות, אולם הצורך והדרישה לתוצאות נשאר קבוע! הדרך הנכונה והקצרה להשיג  תוצאות טובות בכל זמן היא בניהול נכון של המשאבים בארגון או בעסק.

תהליכי אימון, הטמעה ובקרה מטרתם להשביח, להעמיק ולהעצים את משאבי הארגון או העסק. לאפשר לנהל אותם טוב יותר ולהגיע באמצעותם לתוצאות טובות יותר ולהשאר במסלול של צמיחה והתקדמות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יעוץ-ופיתוח-עסקי-וארגוני לא חשוב כמה השקעת בידע חדש, מערכת מחשוב איכותית או יישום תהליכים חדשים, לכל כאב יש פיתרון, סדנאות מכירות, שרות ניהול והצלחה

Comments are closed