שגיאות נפוצות של מנהלים חוסר משוב (או אם נקרא לילד בשמו?. "בעית תקשורת?")

סיפור מקרה:

ספיר היא נציגת מכירות מוכשרת בחברת הובלות גדולה, אבל יש לה מנהג לענות לטלפון באופן לא מקצועי. המנהל שלה מודע לכך, אבל הוא מחכה לתוצאות סקר הביצועים שלה לספר לה היכן היא נמצאת מפספסת או טועה.למה הוא מחכה??? לרוב כי הוא חושש לפגוע בעובד ברמה האישית וחושש מתוצאה הרסנית בתפוקה של העובד…למרבה הצער, עד שהיא תהייה ערה לבעיה, היא תמשיך לדחות ו"לשרוף" לקוחות פוטנציאליים.
לדברי מנהלים שהשתתפו בסקר של 1400 מנהלים, שנערך על ידי חברת קן בלנשרד (The Ken Blanchard Companies), הטעות הנפוצה ביותר שמנהיגים עושים היא שלא לספק משוב ראוי ובזמן לעובדיהם. כאשר אינך מספק משוב מהיר לאנשים שלך, אתה מונע מהם וממך את ההזדמנות לשפר את הביצועים שלהם ולהמשיך להצליח.
כדי להימנע משגיאה זו, אנחנו צריכים לדעת כיצד לתת משוב סדיר לחברי הצוות שלנו.
אתם יכולים ללמוד על האמור לעיל באמצעות תוכנית האימונים שלנו לנקוט פעולות כדי להימנע מהם, ולא באמצעות ניסיון, תוכלו לחסוך לעצמכם הרבה צרות!
 
המלצות ודרכי פעולה:
  •  ארגון גדול עם כמות רלוונטית של מנהלים ועובדים ישלח את מנהליו לסדנאות משוב למנהלים וחונכים   ולאחר מכן יטמיע מסלול חונכות ואימון רלוונטי  (ניתן כסדנאות וכתכנית חניכה OJT)
  • חברה או עסק קטן יזמין מסלול חניכה ואימון למנהלים חדשים וותיקים, מסלול זה מכיל את תכני סדנאות משוב למנהלים וחונכים ובנוסף כלי אימון ויישום בשטח.

 

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed