אבחון ופיתוח עסקי ואירגוני

שרותי האבחון והפיתוח של 100Men מובנים על שיטת 4 הפינות, שיטה שבאמצעותה נשיג תמונה כוללת ומדוייקת ביחס לארגון או לעסק פנימה אל מול היעדים והמטרות.
 
בקצב התנועה והתפתחות העולם העסקי היום, לא מספיק לדעת את התאוריות וה"כותרות"  בשיטות האבחון והניתוח, אלא יש צורך בהבנה מעמיקה בהפעלת הכלים והאנשים המתאימים להשגת המידע המדוייק והנכון ביותר לתהליך, תוך צימצום מירבי בזמן ביצוע התהליך. אנו ב 100Men יודעים כיצד להשיג תוצאות בתוך זמן קצר ועם התערבות מנימאלית בסדר היום של הארגון או העסק.

תהליך האבחון והפיתוח ניתן כחלק מתהליך ה"יעוץ ופיתוח עסקי וארגוני" המלא של 100Men  אך גם ניתן לרכישה בנפרד בהתבסס על אותם כלים ושיטות. בתהליך זה מתבצעת למידה וניתוח מעמיק של פעילות המחלקות הרלוונטיות, ממשקי העבודה ביניהם, דרכי ההתקשרות, התנהלות כנותני ומקבלי שירות (חיצוני ופנימי ). נמדדים ביצועי המנהלים ויכולת הניהול שלהם, מתבצעים תהליכי בקרה סמויים וגלויים ותהליכי איבחון וניתוח נוספים רלוונטים לפי מטרת האבחון.

בשלב זה נזהה היכן האתגרים העומדים בפני המחלקות בפנים ובחוץ, חוזקות חולשות הזדמנויות וקשיים.

שלבי האבחון:

  • איתור החוזקות – Strengthאיתור וזיהוי התחומים שבהם יש לארגון או לעסק , עוצמות, יתרונות ויכולות, אותם אפשר לבסס, להעצים ולנצל כדי ליצור יתרון ובסיס להשגת המטרות והיעדים.
  • חולשות – Weaknesses: איתור וזיהוי החולשות והמגבלות הפנימיות בארגון או בעסק ,כדי שאפשר יהיה להציע פתרונות לטיפול, מניעה וחיזוק.
  • הזדמנויות – Opportunities: איתור הזדמנויות ואפשרויות חדשות בסביבה המשתנה, התאמת הממשקים, כלים ואסטרטגיות להשגת המטרות והיעדים.
  • קשיים – Threats: איתור "איומים", סכנות וקשיים אפשריים במרחב העסקי של הארגון או העסק.

שלב הפיתוח:

שלב קריטי זה נשען על נסיון רב שנים ושיטות ניתוח יחודיות הלוקחות את כל מסקנות האבחון ומיצרות פתרונות ומענה ממוקד לכל שלב באבחון. פתרונות אלו יהוו חלק מתוך התוכנית העסקית הכוללת .
במידת הצורך ניתן לייצר פתרונות ממוקדים לצרכים העולים מהאבחון. 
 
 

100Men מחוייבת להצלחה שלכם ומה איתכם?

"מחויבות היא מה שהופך הבטחה למציאות,
אלה המעשים שמדברים בקול רם יותר מהמלים.
זה ליצור את הזמן כשאין זמן,
מחויבות היא החומר ממנו עשוי האופי,
והיא העוצמה לשנות את פני הדברים."
 (שרסון לימן מחברת אמריקן אקספרס)

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed