שרותי הנחייה והדרכה

עולם ההנחייה וההדרכה, הינו עולם מרתק! כלים נפלאים אלו, ביכולתם לחולל פלאים בארגון ובעסק אם עושים בהם שימוש נכון. 100Men מובילה ביכולת הפקת התמורה המרבית מכלים אלו!

מטרת תהליכי הנחייה או הדרכה היא להקנות ידע מקצועי ו /או התנהגותי, לימוד והדרכת כלים להגשמת ויצירת החזון של העסק, שינון וריענון נהלים, ידע מקצועי, שיטות עבודה ועוד. כל זאת במטרה להחזיר או ליצור בארגון או העסק את הקצב הנכון לצמיחה וכיבוש היעדים.
 
כמו בכל תחומי ה"טיפול" בעסקים ואירגונים , המניעים לשימוש בכלי שיפור ופיתוח מגיעים לרוב משתי נקודות קיצוניות:
 
האחת כאשר הארגון או העסק מבקש להשתפר ולהתפתח וחלק מהסיבות הן:
רוצים לעשות שינוי בארגון? רוצים להכניס תוכנה חדשה, מוצר חדש? רוצים לייצר תהליכי עבודה חדשים? צריכים להכניס נהלים חדשים?
השניה , מעברה השני של הקשת… כאשר בארגון או בעסק עולים קשיים, תוצאות עסקיות לא טובות, נטישת לקוחות וכדומה ועולות שאלות כמו אלו:
הנציגים מתקשים לתת שירות טוב ללקוחות? אנשי המכירות לא עומדים ביעדים? תהליך קליטת עובד חדש מסורבל ונמשך זמן רב? המנהלים לא מצליחים להניע את העובדים? עובדי התפעול בתפוקה ירודה?
 
לחצו על המנחה למעבר לפרוט הסדנאות המלא

 

 

 

 

 

כאשר אתם רוצים  להוביל שינוי בארגון  או בעסק שלכם,  ברוב המקרים השינוי ומשמעויותיו מעוררים  קשיים, מחסומים והתנגדויות אצל העובדים כיוון שדרוש מהם לצאת מן המוכר והידוע ,לשנות תפיסה לגבי תפקידם ולהשתמש ב"שרירים" חדשים. קשיים אלו הם שמונעים מהשינוי להתרחש כלל או בקצב הנדרש.
אם לא "נמכור" להם את השינוי, נלמד וננחה אותם להוביל את השינוי, הם לא יהיו מוכווני-מטרה ולא יישמו את השינוי!
על כתפיו של המדריך / המנחה מוטלת אחריות לא פשוטה. להעביר תכני הדרכה מקצועיים (תוכנה חדשה, תהליך עבודה חדש, נוהל חדש), להעביר תכנים ומסרים התנהגותיים אשר אותם רוצה הארגון להשריש אצל עובדיו (שפת שירות חדשה, מיומנויות שירותיות/מכירתיות חדשות).
אנחנו יודעים עד כמה קשה להניע עובד לשנות הרגלים, אך לנו ב 100Men לאור הניסיון הרב יש את הכלים המקצועיים ליצור שינוי וללמד אותו.

אנחנו ב 100Men מאמינים בחשיבותה של רתימה. כדי שהעובדים שלך ילכו איתכם יד ביד, אתם חייבים לרתום אותם לשינוי, ולהראות להם מה ירוויחו כאשר יתרחש השינוי. הסדנאות / הדרכות בנויות באופן כזה בו התכנים המקצועיים וההתנהגותיים מועברים בדרך קלה פשוטה ומהנה, תוך ביצוע תירגולים רלוונטיים, סימולציות, ניתוחי סרטונים משחקים ועוד. הסימולציות והתירגולים תמיד משקפים את המציאות איתה מתמודדים המנהלים והעובדים ביום יום. המנחים / מדריכים שלנו מתאימים עצמם לאוכלוסייה המודרכת, ומדברים בגובה העיניים- זהו סוד ההצלחה של הסדנאות שלנו!

אז איך נעשה זאת?

"הלמידה היא גילוי הדברים שאתה כבר יודע. בעשייה אתה מראה כי אתה יודע אותם" (ריצ'ארד באך)

סדנאות:

סדנאות  נועדו להעביר מסרים, ללמד שפה חדשה (התנהגותית / מילולית), לשפר התנהגויות, כך שיובילו את חברי הקבוצה הלומדת לתוצאות טובות יותר.
הסדנאות שלנו "נתפרות" במדויק לצורכי הארגון  או העסק במטרה לאפשר לעובדים ביטוי עצמי (קשיים, כוחות, התלבטויות) וחיבור מהיר לתכנים – כל זאת כדי שהסדנה תהייה ממוקדת בהם!
 
אנחנו ב 100Men  מאמינים בחשיבותה של רתימה. כדי שהעובדים שלכם ילכו איתכם יד ביד, אתם חייבים לרתום אותם לשינוי, ולהראות להם מה ירוויחוכאשר השינויי יתרחש.
בסדנה, גודל הקבוצה נע בין 8 עד 15 איש – גודל זה של קבוצה מאפשר דינאמיקה פורה ומפרה המאפשרת להשיג את התוצאות הטובות יותר.
במידה ועולה צורך ניתן לבצע סדנה עם מספר קטן יותר של משתתפים תוך התאמה מיוחדת של התכנים לכמות המשתתפים הדרושה.
הסדנאות מלוות בתרגולים, סימולציות וניתוחי סרטונים – אשר מטרתם לאפשר הפנמת התכנים והפיכת התיאוריה למעשית.
הסדנאות מאפשרות שיפור ביכולותיהם של מנהלים ועובדים בכל תחום.
באמצעות הסדנאות ניתן לשפר את הביצועים של  "המיומנויות הרכות" הבין אישיות, שמשפיעות באופן ישיר על הביצועים הכוללים של הארגון אן העסק.
 

הדרכות מקצועיות:

הדרכות מקצועיות אלו הן הדרכות אשר מטרתן להעביר ידע מקצועי לעובדים בתחומים שונים: תוכנה חדשה, תהליכי עבודה חדשים, נהלים חדשים ועוד.
ההדרכות שלנו "נתפרות" במדויק לצורכי הארגון ומותאמות לתכנים ולאוכלוסיות הנדרשות. אנו ב 100Men יודעים בתוך זמן קצר לייצר הדרכות מקצועיות ממוקדות ואפקטיביות!
מערכי ההדרכה שלנו נכתבים באופן  המאפשר גם לגורמים מתוך הארגון להעבירן בהצלחה , או להשתמש במערך המדריכים המקצועיים של 100Men .

100Men מחוייבת להצלחה שלכם ומה איתכם?

"מחויבות היא מה שהופך הבטחה למציאות,
אלה המעשים שמדברים בקול רם יותר מהמלים.
זה ליצור את הזמן כשאין זמן,
מחויבות היא החומר ממנו עשוי האופי,
והיא העוצמה לשנות את פני הדברים."
 (שרסון לימן מחברת אמריקן אקספרס)

זיכרו, יש רק 3 שלבים פשוטים להצלחה :  למד, תכנן, בצע

אנו ב 100Men מחויבים לתוצאות על כל מוצרינו ושרותינו, שאל את מנהל תיק הלקוח/איש המכירות שלך כיצד.
[email protected] | טלפון: 076-5410024

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed